See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser Flyttjänster till Eslövs kommun. Behovet av flyttjänster består av huvudsak av större flyttar av hela eller delar av olika verksamheter inom Eslövs kommun som till exempel kontor, utbildningslokaler, skolor, bibliotek, arkiv etc.
Intern identifierare: KS 2024/96
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument