See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3 stycken servicebilar (lätta lastbilar) till enhet Transport service
Beskrivning: Inköp av 3 st servicefordon (lätta lastbilar) inkl. serviceavtal
Intern identifierare: 2024/318-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34136000 Skåpbilar, 34136100 Lätta skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kvalificering och utvärdering