See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av hissar, portar, lyftbord
Beskrivning: Uppdraget avser service, underhåll och mindre reparationer av hissar, portar och lyftbord inom av Lidingö stad, Lidingö stads Fastighets AB samt Lidingö stads Tomtaktiebolag förvaltade fastigheter. Stadens samtliga bolag har rätt att använda avtalet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96595:Lot:1