743484-2025 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Flyttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttjänster
BeskrivningLinköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av avtal gällande flyttjänster. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116909:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98392000 Omlokalisering