2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för lyftkuddar
Beskrivning: MSB avser upphandla lyftkuddar.
Intern identifierare: 25/321
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000