743679-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Applikation för mobil och webb för ungdomsmottagningarna i Stockholms län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Applikation för mobil och webb för ungdomsmottagningarna i Stockholms län
Beskrivning: Storsthlm inbjuder härmed Anbudsgivare att lämna anbud i upphandlingen av en kommungemensam lösning för ökad tillgänglighet för ungdomar till Stockholms läns kuratorer på ungdomsmottagningar.
Intern identifierare: S/24/0014
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Applikation för mobil och webb för ungdomsmottagningarna i Stockholms län