2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av gasflak
Beskrivning: Transport av s.k. gasflak, för komprimerad fordonsgas från Vafabmiljös tankstationer på Gryta/Tunbytorp till externa tankstationer inom Vafabmiljös verksamhetsområde.
Intern identifierare: 2024/416-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000