2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och utveckling av Jira med tillhörande klient
Beskrivning: Support och utveckling av Jira med tillhörande klient. Minst två konsulter.
Intern identifierare: KOM-417474
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support och utveckling av Jira med tillhörande klient