2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Upphandling Patientövervakningssystem Region Norrbotten
Beskrivning: Upphandling av ett regionövergripande patientövervakningssystem med funktioner även avsedda för avancerad kardiologisk- och akut verksamhet.
Intern identifierare: 24/407
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000