743856-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster
BeskrivningVälkomna att lämna anbud i upphandlingen av tryckeritjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115913:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 79521000 Kopieringstjänster, 79823000 Tryckning och leverans, 79820000 Trycktjänster