See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Granar och granris
Beskrivning: Malmö stad upphandlar ramavtal för leverans av granar och granris.
Intern identifierare: SN 2024–811
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03452000 Träd
Ytterligare klassificering (cpv): 03440000 Skogsprodukter, 39298910 Julgran
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Upphandling av granar och granris
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 - Mindre granar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 4 - Granris
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 2 - Mellanstora granar
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 3 - Stora granar