744017-2025 - Resultat
Sverige – Arkitektoniska konsulttjänster – Inredningsarkitekttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInredningsarkitekttjänster
BeskrivningUppdraget omfattar inredningsarkitekttjänster genom inredningsprojektering, uppdraget kan omfatta förändring och komplettering av befintlig inredning i enstaka lokaler eller i hela byggnader, det förekommer också såväl om- som nybyggnationer.
Föregående meddelande639156-2023
Intern identifierareSTK-2023-1003
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71220000 Arkitektonisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000