See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biogasleverans
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av biogas för uppvärmning. Den sammanlagda årsvolymen är ca 1 350 MWh fördelat på 10 anläggningar. Till stadsfastighetsförvaltningen, Göteborgs stad.
Intern identifierare: SFF-2024-00560
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65200000 Gasdistribution och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000