744173-2023 - ResultatSverige-Karlskrona: Företags- och organisationsrådgivning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Strategisk kommunikationsrådgivning och produktion 2023
Referensnummer: 110-2451-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser strategisk kommunikationsrådgivning och produktion.
Tjänsten innebär strategisk kommunikationsrådgivning samt produktion från idé till färdig produkt.
Upphandlingen är ett komplement till de resurser som finns inom Länsstyrelsen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79340000 Reklam och marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen