744202-2025 - Resultat
Sverige – Kontorsstädning – Lokalvård vid CSN:s huvudkontor i Sundsvall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård vid CSN:s huvudkontor i Sundsvall
BeskrivningUppdraget gäller lokalvård vid CSN:s huvudkontor, Norra Tjärngatan 2, Sundsvall. Lokalerna omfattar i dagsläget en kontorslokalyta om cirka 6 700 kvadratmeter fördelat enligt följande:  Plan 4 3 100 kvm  Plan 5 3 000 kvm  Plan 6 600 kvm
Intern identifierare2025-5103-360
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvård vid CSN:s huvudkontor i Sundsvall