2. Förfarande
Förfarande
Titel: Publiceringsverktyg för sammanträdeshandlingar och förtroendemannaregister
Beskrivning: Upphandling av publiceringsverktyg för sammanträdeshandlingar och förtroendemannaregister.
Intern identifierare: KS2025/0840
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72512000 Dokumenthanteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000