See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lek- och hobbymaterial
Beskrivning: Denna upphandling avser lek-och hobbymaterial för Lunds kommun inom följande produktgrupper • Lekmaterial för inomhus-och utomhus bruk • Pedagogiskt lekmaterial • Hobbymaterial • Cyklar, barnvagnar och småbarnsartiklar • Uteverksamhet
Intern identifierare: KS2024/0070
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 37500000 Spel och leksaker; nöjesparksutrustning, 37520000 Leksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000