744454-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Ramavtal Årsentreprenörer Karlsborg, Byggnadsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Årsentreprenörer Karlsborg, Byggnadsarbeten
Beskrivning: Se bifogade dokument
Intern identifierare: 5048/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000