2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning områdesmaskiner Fastighetsmark
Beskrivning: Uddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande snöröjning på fastighetsmark.
Intern identifierare: SBN/2023:492
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000