Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Restauratör till Gymnastik- och idrottshögskolan.
Referensnummer: GIH 2017/87
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55512000 Drift av matsal
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Restauratör 2017 till GIH.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 600 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55510000 Matsalstjänster, 55511000 Matsalstjänster och övrig kafeteriaverksamhet för särskild kundgrupp, 55512000 Drift av matsal