2. Förfarande
Förfarande
Titel: Komplettering av skolskjuts, Tidaholms kommun
Beskrivning: Komplettering av ytterligare ett fordon för skolskjuts i Tidaholms kommun.
Intern identifierare: 24/136
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lägsta pris