2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalitetsingenjör Teknisk godkänt material
Beskrivning: Kvalitetsingenjör Teknisk godkänt material
Intern identifierare: KOM-419854
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71311230 Järnvägsingenjörstjänster, 79212000 Revision, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kvalitetsingenjör Teknisk godkänt material