2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniskt skydd 2024
Beskrivning: Skellefteå kommun upphandlar Tekniskt skydd.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:66340:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 79711000 Larmövervakningstjänster