2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förtöjningsbommar
Beskrivning: Ramavtal för successiva avrop.
Intern identifierare: DSN 2024/9157 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34930000 Marin utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt