74497-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Fakturering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fakturaväxel med tilläggstjänster samt fakturautskrift inklusive postförmedling, SLL2060
Referensnummer: FSN 2020-0213
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999200 Fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48329000 Bildbehandlings- och arkiveringssystem, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48444100 Faktureringssystem, 79500000 Kontorshjälp, 79560000 Arkivering, 79999000 Skanning och fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen