See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalitetsledare VVS, rörpost, sop och tvättsug
Beskrivning: Region Värmland (regionen) genomför denna upphandling som avser ramavtal på Kvalitetsledare inom följande områden: -VVS -Sop- och tvättsug -Rörpost Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer inte att prövas. Vi emotser ert anbud med intresse.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kvalitetsledare VVS
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102867:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71330000 Diverse byggnadstekniska tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalitetsledare Sop- och tvättsug
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102867:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalitetsledare Rörpost
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102867:Lot:3