See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning Socionom
Beskrivning: Stockholms stad söker leverantörer av Bemanning socionom till stadsdelsförvaltningarnas socialtjänst med arbetsområden Ekonomisk bistånd, Barn och unga, Familjerätt, Missbruk och beroende, Socialpsykiatri, Funktionsnedsättning och Äldreomsorg samt Nyanlända, Våld i nära relationer och Hemlöshet.
Intern identifierare: SF 2023/514
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79621000 Förmedling av kontorspersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bemanning Socionom