745094-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Person lyftar och selar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPerson lyftar och selar
BeskrivningDenna upphandling avser ramavtal på Personlyftar och selar i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareIN-IN23-0425
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33192600 Lyftanordningar för vårdsektorn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)