745097-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vattendistribution och tillhörande tjänster – Programmering och installationstjänster kring styrsystem, VA
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProgrammering och installationstjänster kring styrsystem, VA
BeskrivningKonsultarbete, visst material och licenser styrintegrationer VA.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 65100000 Vattendistribution och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118979:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem