745178-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datatjänster – Co-location
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Co-location
Beskrivning: Hyra av Co-location utrymme.
Intern identifierare: 2.7-69271/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1807515-0
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Stockholm län
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1813599-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1815149-2