See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig Förhandsinsyn-2025 Co2 Laser Region Norrbotten
Beskrivning: 2 stycken CO2-Laser med tillbehör till Sunderbyn och Kalix. Utrustningen ska användas för invasiv mikrokirurgi inom ÖNH och gynekologi.
Intern identifierare: 25/496
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000