745196-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skogsbränder från luften – Skogsbrandsbevakning med flyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogsbrandsbevakning med flyg
BeskrivningSkogsbrandsbevakning med flyg
Intern identifierare452-8958-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60442000 Bekämpning av skogsbränder från luften
Ytterligare klassificering (cpv): 60440000 Flygning och tillhörande tjänster, 60445000 Flygtjänster, 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000