745201-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ljudteknikertjänster – Ljud- och ljusteknik samt tekniker
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLjud- och ljusteknik samt tekniker
BeskrivningLjud- och ljustekniker
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92370000 Ljudteknikertjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32342400 Ljudanordningar, 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik, 71318100 Ljustekniska tjänster, 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningLjud- och ljusteknik samt tekniker