745239-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter – Framework agreement - Gender equality
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework agreement - Gender equality
BeskrivningFramework agreement - Gender equality
Intern identifierare25/001570
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework agreement - Gender equality