2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbil
Beskrivning: Släckbil för MSB:s verksamhet,
Intern identifierare: 24/190
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentation
Huvudklassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Släckbil