2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Ultraljudssystem Bäckenbotten
Beskrivning: Region Skåne är intresserade av att utforska tillgängliga lösningar på marknaden för 3D-bildgranskningssystem som kan uppfylla de specifika kraven och behoven inom vårdverksamheter för bäckenbottenproblem. Denna Request for Information (RFI) syftar till att samla information om befintliga system och tjänster som kan erbjuda den funktionalitet och flexibilitet som behövs för att optimera vårdkvaliteten och patientresultaten för dessa specifika tillstånd.
Intern identifierare: 2024-O001251
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar