2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallshantering
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90513300 Avfallsförbränning, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Farligt avfall
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 2. Småkärl på slinga
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 3. Containertömningar