See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nya processteg Hyndevad, partnering
Beskrivning: Projektet avser totalentreprenad i partneringform för nybyggnation av två tillkommande processteg med tillhörande byggnader på Hyndevads vattenverk i Eskilstuna.
Föregående meddelande: 011263-2023
Intern identifierare: UH 23-58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232421 Reningsverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000