745506-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utryckningsfordon – Brandbilar, 2 stycken
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandbilar, 2 stycken
BeskrivningTvå brandbilar
Intern identifierare25-212
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000