2. Förfarande
Förfarande
Titel: Summary of submitted responses to the RFI in the upcoming procurement of MCX-platform to SWEN
Beskrivning: Summary of submitted responses to the RFI in the upcoming procurement of MCX-platform to SWEN.
Intern identifierare: MSB 2025-15080-1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning