745656-2023 - ResultatSverige-Fjärås: Konstruktionsmaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggmaterial
Referensnummer: 23/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44110000 Konstruktionsmaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjolöholms Slott inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud i upphandling av olika typer av
byggmaterial, inklusive utkörning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
03410000 Trä, 44111000 Byggnadsmaterial, 44221200 Dörrar, 44531100 Träskruv, 44921100 Gips
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen