2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftentreprenad för Hiss- och Portservice
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att teckna serviceavtal med en entreprenör för service på hissar inom B:s hela fastighetsbestånd. B avser att teckna avtal med en entreprenör. För övergripande information om serviceavtalet se tjänstebeskrivning.
Intern identifierare: 24/4
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000