Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: KS.2023.0679
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Finspångs kommun inbjuder er att lämna anbud på offentlig upphandling avseende profilprodukter. Upphandlingen avser ramavtal för profilprodukter som avser att tjäna som marknadsföringsmaterial eller avses att användas vid marknadsföringsaktiviteter.
Beställaren har för avsikt att teckna ramavtal med en (1) leverantör för efterfrågade produkter, där samtliga villkor för avrop är fastställda avseende succesiva leveranser av profilprodukter.
Anbud lämnas i enlighet med upphandlingsdokumentet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 39295200 Paraplyer, 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18300000 Klädesplagg, 18330000 T-tröjor och skjortor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal avseende profilprodukter för Finspångs kommun.