745853-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Förmedling av kontakt-, telefon- och videotolkning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmedling av kontakt-, telefon- och videotolkning
BeskrivningUpphandlingen omfattar förmedling av kontakt-, telefon- och videotolkning till Kristianstads kommuns verksamheter.
Intern identifierareKS 2023/1178
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörmedling av kontakt-, telefon- och videotolkning