2. Förfarande
Förfarande
Titel: 3723 Bygg och installation, Arenastaden
Beskrivning: Entreprenören åtar sig att för beställarens räkning på utförandeentreprenad utföra bygg- och installationsarbeten i överensstämmelse med i § 1.1 angivna kontraktshandlingar.
Intern identifierare: FUT 2024/0297
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000