7460-2022 - ÄndringSverige-Falun: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ångautoklav med in och utlastare
Referensnummer: RD21/00605
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ångautoklaver med in- och utlastare till Region Dalarna.