2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon för avfallsinsamling 2024, 4-fack
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av fordon för avfallsinsamling (sopbilar): Fyrfacks baklastare med treaxlat chassi, totalvikt 26-27 ton
Intern identifierare: 24/0363
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del