2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Instrument för analys och typning av HPV
Beskrivning: RFI av Instrument för analys och typning av HPV. Region Skåne vill orientera sig i vad som marknaden erbjuder och önskar att bjuda in leverantörer för dialog.
Intern identifierare: 2024-O002439
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: RFI - Instrument för analys och typning av HPV