See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster
Beskrivning: Järfällahus AB avser att upphandla avloppstjänster. Upphandlingens uppskattade värde uppgår till 2 MSEK per år med en takvolym på 10MSEK. Avtalstid: 2+1+1år. Avtalsstart: 2024-12-01.
Intern identifierare: A240/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Övergripande krav
Beskrivning: Miljökrav för leverans enligt anbudsinfordran steg 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avloppstjänster (DIS) steg II, Svenska Bostäder
Beskrivning: upphandling av avloppstjänster inom Järhällshus ABs fastighetsbestånd
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Övergripande krav (1)
Beskrivning: miljökrav leverans enligt steg 1 anbudsinfordran
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: kontaktuppgifter