746107-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Konsultstöd inom verksamhetsutveckling Ludvika
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd inom verksamhetsutveckling Ludvika
BeskrivningDenna upphandling syftar till att skapa ett avtal för att tillhandahålla verksamhetsnära konsulter inom digitalisering. Detta kan vara konsulter inom verksamhetsutveckling, processkartläggning, projektledning. Välkommen att lämna anbud.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelProjektledare/Verksamhetsutvecklare Ludvika
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80762:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222000 Strategisk granskning och planering av informationssystem eller informationsteknik, 72224000 Konsulttjänster för projektledning